Sprawdź miejsca, gdzie kręcono filmy

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Media o nas

Gazeta.pl

Kultowy "Rejs" kręcono na Zalewie Zegrzyńskim. Dlaczego?

więcej


Nasze Miasto

Najwięcej polskich filmów powstaje w Warszawie, natomiast krakowskie pleneru upodobali sobie aktorzy z Indii. Marek Szymański z Poznania opisał najpopularniejsze plenery filmowe w naszym kraju.

więcej


Głos Wielkopolski

Bond był w Poznaniu. Mamy dowody! - pisze Jacek Sobczyński

więcej


Radio Merkury

Wakacyjne rozmowy Roberta Mirzyńskiego z Markiem Szymańskim o filmowych miejscach w Wielkopolsce i nie tylko.

więcej


Polskie Radio

Zwiedzaj Mazowsze śladami filmowych bohaterów. Samorządowcy z Mazowsza chcą wytyczyć filmowe szlaki turystyczne. Około 100 najważniejszych polskich produkcji powstało właśnie na Mazowszu - podkreślają.

więcej


Gazeta Wyborcza

Mazowieckie. Powstają filmowe szlaki turystyczne po Mazowszu Do wędrówek szlakami największych polskich produkcji kręconych na Mazowszu - filmów "Ogniem i mieczem", "Rejs" i "Pan Tadeusz" czy seriali "Stawka większa niż życie" i "Ojciec Mateusz" - będzie zachęcać od przyszłego roku urząd marszałkowski województwa mazowieckiego.  

więcej


Panorama

W świątecznej Panoramie pojawił się materiał na temat kultowych miejsc filmowych. Jako ekspert w tej dziedzinie wystąpił Marek Szymański.

więcej


Rzeczpospolita

Co łączy film "Potop" Jerzego Hoffmana i najnowszy serial Polsatu "Szpilki na Giewoncie"? Sceny do obu produkcji powstały w tatrzańskiej Dolinie Strążyńskiej. To jedna z wielu ciekawostek, jakich można się dowiedzieć z przewodnika "Polska na filmowo", który niedawno pojawił się w księgarniach.

więcej